Акційні пропозиції

О компанії Августин

Компанію Augustin (Августин) було засновано в 2007 році в місті Біла Церква. Місто Біла Церква - один із  промислових центрів з виробництва виробів із срібла. Основним напрямком роботи компанії є оптова торгівля іконами виготовлених в Греції - Silver Axion. Компанія Silver Axion одна з провідних  у виготовленні ікон та православної атрибутики, дана компанія відома не тільки на місцевому ринку православної продукції, а й далеко за її межами (продукція представлена у понад 25 країнах Росія, Кіпр, Ізраїль, Італія, Туреччина, США та Україна). Якість продукції визнана в усьому світі, тому дану продукцію можна зустріти в багатьох ювелірних магазинах, монастирях, церквах та приватних колекціях. В Україні інтереси  Silver Axion офіційно представляє компанія Augustin.

Наша компанія - це молодий цілеспрямований колектив. Менеджери компанії Августин працюють на всій території України. Ціль компанії - це не тільки вигода від продажу православної продукції, а й популяризація та внесення в наше суспільство позитивних моментів православної віри та підвищення морального росту за рахунок підтвердження вічних цінностей.

За сім років плідної роботи ми напрацювали чималу клієнтську базу (церкви, монастирі, торгові мережі, сувенірні та ювелірні крамниці), тому нашу продукцію можна зустріти по всій території України. Кожен з наших працівників завжди зможе надати професійну консультацію по православній продукції. Всі наші клієнти мають персонального менеджера, який веде облік та представленість товару в торгових точках, слідкує за виконанням  замовлень та  здійснює доставку продукції.

Частково ознайомитись з нашою продукцією можна в торгівельних точках наших партнерів по співпраці та на виставках, в яких ми приймаємо участь. Детальні умови співпраці (ціни, оплата, рекомендований асортимент, аналіз продажу в вашому регіоні) обговорюється з менеджером з продажу вашого регіону. Наша мета запропонувати продукцію найвищої якості за помірну ціну.

І навіть якщо ікона, яка припала вам до душі, буде відсутня на складі нашої компанії, то наші працівники здійснять замовлення в максимально короткий час.

Сподіваємось, що запропоновані нами ікони в каталозі та на сайті компанії знайдуть гідне місце у вашій оселі і серці.

Компанія Августин неодноразово приймала участь у виставках, це допомагає ознайомити наших клієнтів з новими іконами, дає можливість всім бажаючим оглянути весь асортимент продукції, отримати консультацію менеджера, купити ікони та зробити замовлення.

наші партнери http://silveraxion.com.ua/

Греческие иконы Silver Axion Греческие иконы Silver Axion
Греческие иконы Silver Axion Греческие иконы Silver Axion
Греческие иконы Silver Axion Греческие иконы Silver Axion
Греческие иконы Silver Axion Греческие иконы Silver Axion
Греческие иконы Silver Axion